LNSKAF/Lielvārde izstājas no Lielvārdes čempionāta, bet turpina cīņu Ogres novada basketbola čempionātā

Šajā gadā Lielvārdes novada sporta un kultūras attīstības fonds atbalsta divas basketbola komandas – viena komanda jau beigusi turnīru Lielvārdes novada basketbola čempionātā. Šogad nedaudz nesekmīgs starts un diemžēl komanda neiekļuva pusfinālā, tomēr vēlamies pateikt paldies visiem komandas spēlētājiem – Edgaram Sīpoliņam, Artim Āboliņam, Mārtiņam Peltmanim, Tomasam Adžiboijem, Edgaram Sproģim, Sergejam Morozovam, Ivo Krontālam, Gatim Štelmaheram, Arvim Savinam un Uģim Pauram Ozoliņam! Ļoti vēlamies, lai nākamajā gadā mūsu komandā spēlētu vairāk gados jaunie spēlētāji, kuriem šī ir lieliska iespēja pierādīt savu meistarību.

Tāpēc, Lielvārdes novada sporta un kultūras attīstības fonds aicina jauniešus no 14 gadu vecuma apmeklēt LNSKAF basketbola treniņus, kas notiek trešdienās un piektdienās Lielvārdes pamatskolā no 20.30. Jaunietim, kurš apmeklēs visvairāk treniņus līdz šī gada jūnijam, dāvināsim LNSKAF krekliņu un šortus! Nāc un piedalies!

Daudz labākas sekmes ir LNSKAF/Lielvārde basketbola komandai Ogres novada čempionātā. Lai gan tikai pēc savstarpējo punktu skaitīšanas, tomēr pamatturnīru komanda pabeidza 6.vietā, un līdz ar to tika nodrošināta vieta izslēgšanas turnīrā, kas ir labākais komandas sasniegums 3 gadus spēlējot šajā turnīrā. Jāatzīmē, ka Tomass Sparāns pēc pamatturnīra ir guvis visvairāk punktus no visiem spēlētājiem turnīrā – 218! Apsveicu visu komandu un arī protams treneri Ainaru Puķīti par paveikto, tomēr saprotam, ka izšķirošās spēles vēl tikai priekšā! Spēks ir arī basketbolistos!