LNSKAF atbalsta “Lāčplēša ausis” Jumpravā

Sestdien, 12. novembrī, dienu pēc Lāčplēša dienas, Jumpravas vidusskolā pulcējās spēcīgākie novadnieki, lai pārbaudītu savus spēkus visdažādākajās disciplīnās. Šogad sacensības pulcēja 30 dalībniekus vairākās vecuma grupās, gan sievietes, gan vīriešus.

Sacensību organizatori bija sagatavojuši visplašāko pārbaudījumu klāstu – galda teniss, armvrestlings, virves vilkšana, dēlītis jeb planks, sienas stutēšana, atspole, pumpēšanas mūzikas ritmā (Bring Sally up), tāllēkšana no vietas, šautriņu mešana, pievilkšanās, pietupieni, lekšana ar lecamaukla, svaru stieņa spiešana guļus, hanteļu turēšana, svaru bumbas grūšana.

Diena tika sadalīta trīs daļās. Pirmajā daļā dalībniekiem vajadzēja, pēc saviem ieskatiem, veikt individuālos pārbaudījums. Paralēli tiem notika arī armvrestlings un galda teniss.

Otrajā dienas daļā – dēlītis, pumpēšanās, sienas stutēšana, atspole, šīs disciplīnas dalībnieki veica vienlaicīgi.

Trešā dienas daļa bija virves vilkšana. Dalībnieki dienas laikā meklēja komandas biedrus, lai piedalītos virves vilkšanas sacensībās. Vienīgais noteikums bija ka kopējais komandas svars nedrīkst pārsniegt 500 kilogramus.

Krišjānis Klaucāns, kurš ir viens no pasākuma organizatoriem, grib teikt lielu paldies atbalstītājiem, kuri ar savu produkciju un balvām, katram uzvarētājam sniedza spēcīgāku gandarījumu par paveikto un neviltotu prieku, jo balva par nopelniem, ir tas, ko mēs ikviens vēlamies saņemt. Liels paldies Lielvārdes novada domei par sagādatajām brīnišķīgajām medaļām un Lāčplēša ausu titulu, kā arī par sporta zāli un inventāru, Lielvārdes novada sporta un kultūras attīstības fondam un Jānim Āboliņam par atbalstu, īpaši par Lielvārdes krekliem, ko nu daudzi sportisti varēs nēsāt ar cieņu pret savu novadu. Paldies Lienas medum par burciņām pilnām ar spēcinošo medu, kas noteikti palīdzēs sportistiem atgūt spēkus un aizdzīt nogurumu pēcsacensību periodā, Marim Plūmem, par dabīgiem sidriem, tapušiem tepat Jumpravā, kuri veldzē ar savu patīkami saldo garšu buķeti, Māris&Co- bez šīs konditorejas gardumiem un bez tās saimnieka Māra Mālmeistera atbalsta nav iedomājams neviens sporta pasākums Jumpravā, paldies Māri Tev un Tavai komandai par šo stipro sadarbību un, protams, cerams, ka tā tiks turpināta un visbeidzot liels paldies Mihailam Krjučkovskim un portālam manaJumprava.lv, kurš ir šī pasākuma digitāli mākslinieciskās vides radītājs un stilizētājs. Paldies čaklajiem palīgiem: Beātei, Diānai, Ingai, Elitai, Diānai, Kristiānai, Zitai, Edijam un Alisei! Paldies Jums visiem! Lai sadarbība turpinās! Tiekamies nākamgad!